O SPOLEČNOSTI BIOSUNTEC

Biosuntec poskytuje široké spektrum služeb. Zpracujeme pro vás optimalizaci obálky k rodinnému domu, ke kterému zároveň vyhotovíme energetickou studii a následně vyprojektujeme a nainstalalujeme energetický systém Biosuntec Home. Dále navrhujeme nadčasové řešení TZB, do nově stavěných bytových domů, vč. vyhotovení projektové dokumentace. Poslední činností firmy je realizace úsporných systémů do stávajících bytových domů. Pro všechny navržené systémy obstaráváme dotace a zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Vznik firmy Biosuntec se datuje do roku 2013, kdy Ing. Pavel Koudelka s Martinem Černým založili firmu Biosuntec Limited s cílem vyvinout novou technologii pro využití fotovoltaiky v rodinných domech, která měla  zajistit využití veškeré energie vyrobené fotovoltaikou přímo v domě - bez přebytků. Vývoj probíhal zejména v Chrudimi a podílel se na něm rozsáhlý tým odborníků. První výrobek, byl patentován, dostal název Biosuntec Solar a sloužil výhradně k fotovoltaickému ohřevu vody.
 

V roce 2015 firma představila systém pro úsporné domy Biosuntec Home, který je svou komplexností patentovaným řešením řízení na trhu ojedinělý. V roce 2018 jsme začali s projekcí nadčasového řešení TZB v bytových domech a přišli s řešením úsporných opatření pro stávající bytové domy. Sídlo firmy je v Hradci Králové a v současné době firma působí především v rámci České republiky a Slovenska.

Společnost dále pracuje na vývoji vlastních technologií, v současnosti má u patentového úřadu zapsáno pět patentů, příp. užitných vzorů v oblasti využití energie v domech a fotovoltaických technologií. 
 

KANCELÁŘ FIRMY: Gočárova třída 227/50
                                  Hradec Králové 500 02

O společnosti

POTŘEBUJETE PORADIT,
ZEPTAT SE, NEBO JEN NEZÁVAZNĚ POPTAT?

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Obec *
Kraj *
select
Poznámka
 
Kontaktní formulář Biosuntec
Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube