Možnosti spolupráce

PROJEKTANTI A PROJEKČNÍ KANCELÁŘE

Jste projektant, či projekční kancelář a zajímají vás nové technologie? Napište nám na biosuntec@biosuntec.cz. Sjednáme si schůzku, předvedeme vám technologii Home v praxi a vy můžete zákazníkům doporučovat úsporný, komplexní energetický systém a být krok před vašimi kolegy z oboru.

DODAVATELÉ TYPOVÝCH DOMŮ

Jste dodavatel typových domů a chcete nabídnout vašim zákazníkům úsporný dům včetně technologie? Napište nám na biosuntec@biosuntec.cz.  Společně odladíme skladby obálek vybraných domů, zakomponujeme do nich Biosuntec Home a váš zákazník získá dům s dotací, který budeme nabízet v našem katalogu.

REALITNÍ KANCELÁŘE

Jste realitní kancelář a prodáváte například i pozemky kde není plynová přípojka? Napište nám na biosuntec@biosuntec.cz. Můžete nejen klientům bez plynových přípojek doporučovat systém Home a navíc získat zajímavou provizi.

KLIENTI A SAMOSTATNÍ OBCHODNÍCI

Jste naším klientem, který si vybral systém Home, nebo schopný obchodník a líbí se vám co děláme? Napište nám na biosuntec@biosuntec.cz  a získejte slevu na systém, nebo provizi za doporučení systému Home.

FINANČNÍ SKUPINY

Jste skupina, která se zabývá pojištěním a prodejem finančních produktů a chcete do svého portfolia přidat další zajímavý produkt související s hypotékou? Napište nám na biosuntec@biosuntec.cz , rozšiřte si vaše podnikání o novou činnost a vyhněte se rizikům storen, která souvisejí například s prodejem pojištění.

STAVEBNÍ FIRMY

Jste stavební firma, která se zajímá o moderní technologie a chce v rámci řešení energií v domě spolupracovat pouze s jedním subjektem? Napište nám na biosuntec@biosuntec.cz a přijeďte se podívat na technologii Home a dohodnout se na podmínkách spolupráce.

 

POTŘEBUJETE PORADIT,
ZEPTAT SE, NEBO JEN NEZÁVAZNĚ POPTAT?

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Obec *
Kraj *
select
Poznámka
 
Kontaktní formulář Biosuntec
Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube