ENERGETICKÉ SYSTÉMY
PRO ÚSPORNÉ DOMY
SE STÁTNÍ DOTACÍ


Zašlete nám projekt, či studii vašeho budoucího domu a my vám je zdarma optimalizujeme a navrhneme ucelený systém vytápění, chlazení, větrání, řízení a ohřevu vody.

Prvotní návrh systému optimalizujeme na míru vašeho domu a k tomu vám obstaráme dotaci NZÚ

Základní informace o námi nabízených systémech najdete níže v oddíle Biosuntec technology a v záložce produkty. Pořiďte si vše od jedné firmy a ušetřete finance i váš čas.

Fotky realizací najdete v referencích a na našem FACEBOOKU.

BIOSUNTEC TECHNOLOGY

BIOSUNTEC TECHNOLOGY

Souhrnné informace o nabízených energetických systémech

Jednotlivé části systému Home

Jednotlivé části systému Home

Podrobné informace o energetickému systému pro RD

STÁTNÍ DOTACE 
NA ÚSPORNÉ DOMY? 
PORADÍME JAK NA TO!

STÁTNÍ DOTACE 
NA ÚSPORNÉ DOMY?
PORADÍME JAK NA TO!

Po navržení systému vhodného pro váš dům, vám obstaráme některou z dotací v rámci programu Nová zelená úsporám. Jedná se zejména o dotace určené na celou novostavbu, které se pohybují od 150 do 450 tisíc Kč, případně o dotace na fotovoltaickou elektrárnu, které se pohybují od 35 do 150 tisíc Kč.

 

dotací na celou novostavbu nemusíte mít obavu, že byste o ni přišli, pouze dodržíte určené materiály, technologie a postupy, které vyplynou z projektu. V obstarávání dotací máme stoprocentní úspěšnost a naši klientům jsme již obstarali dotace ve výši několika desítek milionů Kč.

 

Je také důležité vědět, že nejprve musíte investovat vlastní finance a dotace vám bude vyplacena až po kolaudaci. Současné dotační tituly končí ke 31.12.2021, peníze však můžete mít alokovány již před začátkem samotné stavby.
 

SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ ENERGIÍ
BIOSUNTEC TECHNOLOGY - PRODUKTY
VŠE OD JEDNÉ FIRMY

Způsobů vytápění a druhů technologií, které můžete u novostavby rodinného domu použít je nespočet. Biosuntec nabízí čtyři ucelená řešení, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou pro klienta nejlepší a finančně nejvýhodnější volbou.

 

Kromě vytápění, řešíme systémově také chlazení, větrání, ohřev vody a výrobu elektrické energie. Všechna řešení se vyznačují vysokou hospodárností s důrazem na komfort a ekologii. 

 

Zašlete nám projekt či studii vašeho domu, provedeme zdarma prvotní energetickou optimalizaci a navrhneme do vašeho budoucího domu systém na míru.

SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ ENERGIÍ
BIOSUNTEC TECHNOLOGY - PRODUKTY
VŠE OD JEDNÉ FIRMY

POTŘEBUJETE PORADIT,
ZEPTAT SE, NEZÁVAZNĚ POPTAT, NEBO SE PŘIHLÁSIT NA PROHLÍDKU?

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Obec *
Kraj *
select
Poznámka
 
Kontaktní formulář Biosuntec
Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube